SOKVAPE.COM

,

Shpërthimi i kokrrave të mollës | Randm Tornado 7000 Puffs Vape njëpërdorimshme

$9.44

Njësia minimale e shitjeve është 1 copë; sasitë minimale të porosive zbatohen për disa produkte

1. Të gjitha produktet janë origjinale të fabrikës.

2. Mund të dërgohet në më shumë se 50 vende dhe rajone.

3. 97% e produkteve mund të dërgohen brenda 48 orë të porositjes.

x
Shuma e porosisë duhet të jetë 50 dollarë amerikanë për të bërë një porosi për pagesë.

  Na dërgoni një email me pyetjet ose pyetjet tuaja ose përdorni detajet tona të kontaktit. Ne do t'ju përgjigjemi me kënaqësi pyetjeve tuaja!

  Lista kryesore e Vape

  RandM Tornado 7000: Përvoja e fundit e Apple Berry Blast Vape

  Pas 10 vite në lojën vape, I kam provuar të gjitha. Kjo është arsyeja pse unë jam i gatshëm të njoftoj të renë RandM Tornado 7000, e mbushur me aromë të këndshme Apple Berry Blast. Kjo bishë e një cigareje elektronike dominon konkurrencën.
  Tornado RandM 7000 lëshon një shpërthim shije. Me çdo fryrje, sythat tuaj të shijes do të tronditen nga mollët e gjelbra dhe manaferrat e përziera. E kam fjalën për fantazi të plotë të frutave. Shija është kaq e guximshme, goja juaj do të mendojë se ka marrë fruta të freskëta direkt nga burimi.
  Jetëgjatësia dhe dizajni i baterisë së Tornado 7000 janë të pakrahasueshme. Ky foshnjë do t'ju zgjasë për ditë të tëra, kështu që nuk do të humbisni kurrë shpërthimin e gjallë të kokrra të kuqe të mollës kur t'ju vijë një mall. Është krijuar për aventura, kështu që ju mund ta tundni plotësisht kudo pa problem.
  E mbushur paraprakisht dhe gati për vape, Tornado 7000 jep kënaqësi të menjëhershme me fruta. Thjesht merrni frymë dhe përfshihuni në një përvojë të gjallë avullimi. Rrjedha e rregullueshme e ajrit dhe teknologjia e avancuar e mbështjelljes ofrojnë re me gëzof dhe shije maksimale me çdo goditje.
  Trajtojeni veten me një shumëllojshmëri shijesh joshëse. Por e preferuara ime personale është Apple Berry Blast - përzierja perfekte e frutave dhe ëmbëlsirave.
  Përjetoni ndryshimin me RandM. Tornado 7000 është në një ligë të vetin për performancë, cilësi dhe eufori e pastër avulluese.
  Merrni në dorë RandM Tornado 7000 tani. Sythat tuaj të shijes do t'ju falënderojnë, dhe jeta juaj nuk do të jetë kurrë e njëjtë.
  Specifikimet kryesore:
  Puffs 7000
  Bateria 850mAh (Bateri e brendshme e rikarikueshme)
  Kapaciteti elektronik i lëngshëm 14.0ML
  Lloji i spirales Spirale rrjetë (1.2Ohm)
  Forca e nikotinës 2% (20mg/ml) & 5% (50mg/ml)
  Stili i trajtimit sipërfaqësor Stili antropoid
  Shije të rregullta 1. Mente e ftohtë 2. Akull i harlisur 3. Akull mandarine 4. luleshtrydhe 5. Arush xhelatine 6. Akull boronicë
  7. Akull mango 8. Akull pjeshke 9. Akull banane 10. Akull rrushi 11. Limonadë rozë 12. Rum Pina Colada
  13. Manaferrat e përzier 14. Milkshake me banane 15. Shalqi me luleshtrydhe 16. Limon me mollë të kuqe
  17. Kivi me luleshtrydhe 18. Lëpirëse pambuku 19. Banane luleshtrydhe 20. Akull luleshtrydhe
  21. Akull ananasi 22. Akull i Energjisë së Kuqe 23. Limonadë blu Razz 24. Akull me mollë të kuqe 25. Limonadë me kokrra të kuqe
  26. Bubble boronicë 27. Mjedër blu 28. Zoti Blu 29. Mollë Pjeshkë Dardhë
  30. Shegë boronicë 31. vimto 32. Kivi Fruta e pasionit Guava 33. Cola 34. Mollë e thartë
  35. Mentol i rrushit të zi 36. Gjaku i Tigrit 37. Karamele me boronica pjeshke 38. Mango pjeshke
  39. Strawberry Red Bull 40. Akull rrush pa fara e zezë 41. Limonadë me shalqi me luleshtrydhe 42. Qershia
  43. Blue Razz Qershi 44. Skicat 45. Mjedër boronicë 46. Rrush luleshtrydhe
  47. Boronica Qershi Boronica 48. Shpërthimi i kokrrave të mollës 49. Cherry Cola 50. Limon dhe Lime
  51. Shpërthim rozë 52. Ftohës i Paqësorit
  Apple Berry blast | Randm Tornado 7000 Puffs Disposable Vape20230601105459
  Apple Berry blast | Randm Tornado 7000 Puffs Disposable Vape53 Regular Flavors Randm Tornado 7000 Puffs Disposable Vape Pen 50mg Flashing RGB LED 850mAh Rechargeable Disposable Mini E Cigarette
  Apple Berry blast | Randm Tornado 7000 Puffs Disposable VapeRechargeable Battery Airflow Control Disposable Randm Tornado 7000 Puffs E Cigarette Wholesale I Vape 1

  përshkrim i produktit

  Hot Shitje Randm Tornado e disponueshme 7000 Puffs 850 mAh me bateri E-cigare Vape Device Stol

  Markë Tornado e rastësishme 7000 Puffs
  MOQ 100copë
  Puff 7000 Puffs
  Kripë nik 0%/2%3%/5%
  Shije 50
  Kapaciteti Bettery 1000mAh
  Transporti Transporti ajror/detar
  Koha e drejtimit 3-5 ditë për stokun e gatshëm,përreth 15 ditë personalizoni produktin

  Çdo kuti përmban 10 copë
  400copë/karton
  Madhësia e kartonit (cm): 29*29*69 cm

  Pesha 0.07083 kg
  Shije

  Shpërthimi i kokrrave të mollës

  Niveli

  0%, 2%, 3%, 5%

  Shqyrtime

  Nuk ka ende komente.

  Bëhu i pari që komenton”Shpërthimi i kokrrave të mollës | Randm Tornado 7000 Puffs Vape njëpërdorimshme”

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Karroca e blerjeve