SOKVAPE.COM

Blueberry Cherry Cranberry-RandM Tornado 9000 Vape e disponueshme 9000 Puffs

$9.88

Njësia minimale e shitjeve është 1 copë; sasitë minimale të porosive zbatohen për disa produkte

1. Të gjitha produktet janë origjinale të fabrikës.

2. Mund të dërgohet në më shumë se 50 vende dhe rajone.

3. 97% e produkteve mund të dërgohen brenda 48 orë të porositjes.

x
SKU: N/A Kategoria: Etiketë:
Shuma e porosisë duhet të jetë 50 dollarë amerikanë për të bërë një porosi për pagesë.

  Na dërgoni një email me pyetjet ose pyetjet tuaja ose përdorni detajet tona të kontaktit. Ne do t'ju përgjigjemi me kënaqësi pyetjeve tuaja!

  Lista kryesore e Vape

  R dhe M Tornado 9000

  R dhe M Tornado 9000 dizajne të frymëzuara nga "Sulmet e Marsit", Maksimumi fryhet deri në 9000 & shije të ndryshme emocionuese. Shiriti i njëpërdorimshëm i avullit përmban një spirale rrjetë 0,8 om për një përvojë përfundimtare avullimi, veçanërisht nëse po avulloni me të këndshme. Ajo vjen me një litar që e bën të lehtë kapjen në xhepin e pantallonave.

  Përveç kësaj, R&M Tornado 9000 ka një bateri të ringarkueshme 850 mAh, pasi shumica e telefonave inteligjentë kanë një lidhës karikimi në fund, ju gjithmonë mund të përdorni çdo pjesë të fundit të cigares tuaj elektronike. Nëse nuk e keni provuar RandM Tornado 9000 fryrje para, tani është koha për të marrë një nga avujt më të mirë të disponueshëm me një vegël elektrik dore.

  Çfarë është në kuti: RandM Tornado 9000 Pajisja vape & Litar me litar

  Përbërësit e stilolapsit Rick and Morty Vape:
  50% Glicerinë perimesh (VG), 50% Propilen Glikoli (PG), Natyrore & Substancat artificiale – Jo të Rimbushshme.

  Blueberry Cherry Cranberry-RandM Tornado 9000 Disposable Vape 9000 Puffsr and m vape tornado 9000 1024x533

  Rishikimi i R dhe M Tornado Vape

  Natyrisht, Tornado 9000 vapa njëpërdorimshe të fryrë, të dizajnuara me vepra arti të mrekullueshme të alienëve të frymëzuar nga kartat tregtare Mars Attacks të viteve 1960.

  Me rezervuar 18 ml, padyshim që ju duhet t'i rimbushni këto për t'i marrë të gjitha. R&M Tornado 9000 ka një bateri 850 mAh, e cila është mjaft e mirë për të 300 puçrrat e avullit përpara se të rimbusheni. Ju mund të merrni një hit shumë të mirë nga këto shije, shijon dhe del e fortë.

  Kur merrni një goditje, dritat në fund të RandM verbojnë 9000 pulson dhe rrotullohet për rreth 7 sekonda, lloj pamjeje kaleidoskopi, shum bukur. Për më tepër, R dhe M Vape 9000 vetëm kërkon 5 minuta karikim për t'u bërë gati për t'u përdorur përsëri, do të thotë që nuk duhet të prisni orë të tëra për të rimbushur stilolapsin tuaj vape.

  Të gjitha në të gjitha, vepra arti është e mrekullueshme, dhe ata performojnë shumë mirë - RandM Tornado 9000 rishikim vape

  Rick dhe Morty Vapes 9000 Veçoritë

  Vapa më e mirë e disponueshme 2022 me dizajnin më të lezetshëm

  • Elegancë dhe e rikarikueshme
  • Kutia e mbushur paraprakisht prej 18 ml
  • 5% Përqendrimi i forcës
  • 850mAh (rimbushje) kapaciteti i baterisë
  • 9000 Puffs për një avull të disponueshme
  • Karikues Micro USB
  • Teknologjia e mbështjelljes së rrjetës
  Blueberry Cherry Cranberry-RandM Tornado 9000 Disposable Vape 9000 Puffsrick and morty tornado vape 9000 puff 1 1024x802
  Blueberry Cherry Cranberry-RandM Tornado 9000 Disposable Vape 9000 Puffsrick and morty vape 9000 puffs 1

  RandM Tornado Vape 9000 Veçoritë

  • Të mbushura paraprakisht 18 ml
  • 5% përqendrimi i forcës
  • Bateri e gjate 850mah (Micro USB i rikarikueshëm)
  • 9000 Puffs për një përdorim
  • Kontrolli i rrjedhës së ajrit për të personalizuar prodhimin e preferuar të cloud
  • Teknologjia e mbështjelljes së rrjetës

  R dhe M Tornado 9000

  Shije të shumta për të relaksuar shijet tuaja

  Mjedër boronicë | Zoti Blu | Shalqi me luleshtrydhe | Sode portokalli | Çamçakëz flluskë shalqi | Karamele Rainbow | Limonadë rozë | Ananasi me mango pjeshke | Banane luleshtrydhe | Akull i harlisur | Akull i Dragoit të Zi | Rrushi Aloe

  Si të përdorni vape R dhe M Tornado 9000?

  Si të ndaloni mbështjelljet nga vërshimi? Pse RandM ime 9000 ka shije të djegur dhe pa shije?
  Përdoruesit duhet të presin dhjetë minuta pasi të kenë nxjerrë futjen e gomës që ndan spiralen nga depërtimi. Nëse thjesht e hapni dhe avulloni menjëherë, do të digjni spiralen. Gjithashtu, përpiquni ta mbani atë sa më shumë të jetë e mundur.

  RandM Tornado 9000 udhëzimet e karikimit

  Si të ngarkoni RandM Tornado 9000? Çfarë është unike në lidhje me stilolapsin Rick and Morty 9000 nga markat e tjera?

  R&M Vape 9000 i ofron avullit mundësinë për të rimbushur avullin. Me një bateri të ringarkueshme 850 mAh që mund ta karikoni përmes një porti USB-C në fund të vapave. Kabllo USB-C që nuk përfshihet, kështu që do t'ju duhet të siguroni kabllon tuaj këtu.

  Sa kohë zgjat RandM Vape 9000 Zgjat?

  Thithjet e tymit të avullit në ditë ndryshonin nga njëri në tjetrin. Ndërsa një pakicë e madhe prej tyre marrin më shumë se 140 fryrje në ditë, vetëm 14.60% e përdorimit të përditshëm tejkalon 300 fryrje. Më pak se 1% Avulluesit e rritur tymi mbështeten shumë në pajisjet e tyre të avullit dhe i përdorin vazhdimisht ato gjatë gjithë ditës që mund të arrijë 600 fryrje.

  Një avull i disponueshëm me kapacitet 2 ml mund të zgjasë 400-500 fryrje, kjo do të thotë, e-pod i parambushur 18 ml si Tornado 9000 ka të ngjarë të zgjasë gjatë 2 javë edhe për përdoruesit e rëndë.

  Pesha 0.071 kg
  Shije

  Boronica Qershi Boronica

  Niveli

  0%, 2%, 3%, 5%

  Shqyrtime

  Nuk ka ende komente.

  Bëhu i pari që komenton”Blueberry Cherry Cranberry-RandM Tornado 9000 Vape e disponueshme 9000 Puffs”

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Karroca e blerjeve