SOKVAPE.COM

,

ELFBAR BC5000 ULTRA Vape njëpërdorimshme

$5.49

Njësia minimale e shitjeve është 1 copë; sasitë minimale të porosive zbatohen për disa produkte

1. Të gjitha produktet janë origjinale të fabrikës.

2. Mund të dërgohet në më shumë se 50 vende dhe rajone.

3. 97% e produkteve mund të dërgohen brenda 48 orë të porositjes.

x
SKU: 252-021 Kategoritë: , Etiketa: ,
Shuma e porosisë duhet të jetë 50 dollarë amerikanë për të bërë një porosi për pagesë.

  Na dërgoni një email me pyetjet ose pyetjet tuaja ose përdorni detajet tona të kontaktit. Ne do t'ju përgjigjemi me kënaqësi pyetjeve tuaja!

  Lista kryesore e Vape

  ELFBAR BC5000 ULTRA Disposable

  The ELFBAR BC5000 ULTRA Disposable is an easy-to-use, incredible tasting disposable device with a 13ML capacity.

  Veçoritë

  • 5000 Puffs per Disposable
  • E-Liquid Capacity: 13ml
  • 650mAh Battery
  • Spirale rrjetë
  • Oil Conducting Fibers
  • Metal Shell
  • Food-Grade SUS404
  • Forca e nikotinës: 5% (50 mg)

  Shije

  • BLUE RAZZ ICE
  • DRAGON FRUIT BANANA BERRY
  • RASPBERRY WATERMELON
  • GRAPE HONEYDEW
  • KIWI PASSION FRUIT GUAVA
  • MINT
  • STRAWBERRY WATERMELON BUBBLE GUM
  • STRAWBERRY WATERMELON PEACH
  • TROPICA RAINBOW BLAST
  • WATERMELON ICE
  • BLUE COTTON CANDY
  • STRAWBERRY MANGO
  • ORANGE SODA
  • KIWI DRAGON FRUIT BERRY
  Pesha 0.06 kg
  Shije

  BLUE RAZZ ICE, DRAGON FRUIT BANANA BERRY, RASPBERRY WATERMELON, GRAPE HONEYDEW, KIWI PASSION FRUIT GUAVA, MINT, STRAWBERRY WATERMELON BUBBLE GUM, STRAWBERRY WATERMELON PEACH, TROPICA RAINBOW BLAST, WATERMELON ICE, BLUE COTTON CANDY, STRAWBERRY MANGO, ORANGE SODA, KIWI DRAGON FRUIT BERRY

  Niveli

  5%

  Shqyrtime

  Nuk ka ende komente.

  Bëhu i pari që komenton”ELFBAR BC5000 ULTRA Vape njëpërdorimshme”

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Karroca e blerjeve