SOKVAPE.COM

, ,

Lost Mary BM5000 POD E GJITHSHME

$5.49

Njësia minimale e shitjeve është 1 copë; sasitë minimale të porosive zbatohen për disa produkte

1. Të gjitha produktet janë origjinale të fabrikës.

2. Mund të dërgohet në më shumë se 50 vende dhe rajone.

3. 97% e produkteve mund të dërgohen brenda 48 orë të porositjes.

x
SKU: 276-001 Kategoritë: , , Etiketa: , ,
Shuma e porosisë duhet të jetë 50 dollarë amerikanë për të bërë një porosi për pagesë.

  Na dërgoni një email me pyetjet ose pyetjet tuaja ose përdorni detajet tona të kontaktit. Ne do t'ju përgjigjemi me kënaqësi pyetjeve tuaja!

  Lista kryesore e Vape

  Lost Mary BM5000 Disposable

  The Lost Mary BM5000 Disposable is a disposable device that is easy to use with an incredible flavor that has a 14ML capacity and a 650mAh battery capacity.

  Veçoritë

  • Prefilled Capacity: 14mL
  • Battery Capacity: 650mAh
  • Max Puffs: 5000
  • Forca e nikotinës: 5% (50mg)
  • Operation: Draw-Activated
  • Heating Element: Spirale rrjetë
  • Charging: Type-C Port

  Shije

  • Cherry Peach Lemonade
  • Lëpirëse pambuku
  • Cranberry Soda
  • Energetik
  • Grape Apple lce
  • Akull i harlisur
  • Mango Passion Fruit
  • Manaferrat e përzier
  • Pineapple Coconut Ice
  • Akull me mollë të kuqe
  • Strawberry Blueberry Cherry
  • Strawberry Icecream
  Pesha 0.06 kg
  Shije

  Cherry Peach Lemonade, Lëpirëse pambuku, Cranberry Soda, Energetik, Grape Apple lce, Akull i harlisur, Mango Passion Fruit, Manaferrat e përzier, Pineapple Coconut Ice, Akull me mollë të kuqe, Strawberry Blueberry Cherry, Strawberry Icecream

  Niveli

  5%

  Shqyrtime

  Nuk ka ende komente.

  Bëhu i pari që komenton”Lost Mary BM5000 POD E GJITHSHME”

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Karroca e blerjeve