SOKVAPE.COM

, ,

I humbur mary MO5000 POD E FJOHSHME

$5.49

Njësia minimale e shitjeve është 1 copë; sasitë minimale të porosive zbatohen për disa produkte

1. Të gjitha produktet janë origjinale të fabrikës.

2. Mund të dërgohet në më shumë se 50 vende dhe rajone.

3. 97% e produkteve mund të dërgohen brenda 48 orë të porositjes.

x
SKU: 276-003 Kategoritë: , , Etiketa: , ,
Shuma e porosisë duhet të jetë 50 dollarë amerikanë për të bërë një porosi për pagesë.

  Na dërgoni një email me pyetjet ose pyetjet tuaja ose përdorni detajet tona të kontaktit. Ne do t'ju përgjigjemi me kënaqësi pyetjeve tuaja!

  Lista kryesore e Vape

  Lost Mary M05000 Disposable

  The Lost Mary M05000 Disposable is a disposable device that is easy to use with an incredible flavor that has a 10ML capacity and a 500mAh battery capacity.

  Veçoritë

  • E-liquid contents: 10ml
  • Nicotine Level: 40mg
  • Coil: Spirale rrjetë
  • Puffs per Device: +5000
  • Bateria: 500mAh, rechargeable via USB-C

  Shije

  • Black Mint
  • Blue Razz Ice
  • Blue Trio
  • Blueberry Raspberry Lemon
  • Citrus Sunrise
  • Energize
  • Ginger beer
  • Grape Jelly
  • Kiwi fuse
  • Lemon Sparkline Wine
  • Mango Peach
  • Mango Peach Watermelon
  • Miami Mint
  • Plum Rose Mint
  • Triple Berry Ice
  • Tropical Fruit
  • Watermelon Cherry
  • Watermelon Ice
  • Yummy
  Pesha 0.06 kg
  Shije

  Black Mint, Blue Razz Ice, Blue Trio, Blueberry Raspberry Lemon, Citrus Sunrise, Energize, Ginger beer, Grape Jelly, Kiwi fuse, Lemon Sparkline Wine, Mango Peach
  Mango Peach Watermelon, Miami Mint, Plum Rose Mint, Triple Berry Ice, Tropical Fruit, Watermelon Cherry, Watermelon Ice, Yummy

  Niveli

  4%

  Shqyrtime

  Nuk ka ende komente.

  Bëhu i pari që komenton”I humbur mary MO5000 POD E FJOHSHME”

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Karroca e blerjeve