SOKVAPE.COM

, ,

Lost Mary OS5000 POD E FOSHEMSHME

$5.49

Njësia minimale e shitjeve është 1 copë; sasitë minimale të porosive zbatohen për disa produkte

1. Të gjitha produktet janë origjinale të fabrikës.

2. Mund të dërgohet në më shumë se 50 vende dhe rajone.

3. 97% e produkteve mund të dërgohen brenda 48 orë të porositjes.

x
SKU: 276-002 Kategoritë: , , Etiketa: , ,
Shuma e porosisë duhet të jetë 50 dollarë amerikanë për të bërë një porosi për pagesë.

  Na dërgoni një email me pyetjet ose pyetjet tuaja ose përdorni detajet tona të kontaktit. Ne do t'ju përgjigjemi me kënaqësi pyetjeve tuaja!

  Lista kryesore e Vape

  Lost Mary OS5000 Disposable

  The Lost Mary OS5000 Disposable is a disposable device that is easy to use with an incredible flavor that has a 10ML capacity and a 650mAh battery capacity.

  Veçoritë

  • E-liquid contents: 10ml
  • Nicotine Level: 40mg
  • Coil: Spirale rrjetë
  • Puffs per Device: +5000
  • Bateria: 650mAh, rechargeable via USB-C

  Shije

  • Cherry Peach Lemonade
  • Lëpirëse pambuku
  • Cranberry Soda
  • Energetik
  • Grape Apple lce
  • Akull i harlisur
  • Mango Passion Fruit
  • Manaferrat e përzier
  • Pineapple Coconut Ice
  • Akull me mollë të kuqe
  • Strawberry Blueberry Cherry
  • Strawberry Icecream
  Pesha 0.06 kg
  Shije

  Banana Duo, Black Mint, Blue Cotton Candy, Blue Razz Ice, Grape, Kivi Fruta e pasionit Guava, Lemon Mint, Mary Dream, Peach Mango Watermelon, Pineapple Duo, Pineapple Mango, Spearmint, strawberry ice, Strawberry Mango, Strawberry Pina Colada, Triple Berry Duo Ice, Watermelon, Watermelon Lemon

  Niveli

  4%

  Shqyrtime

  Nuk ka ende komente.

  Bëhu i pari që komenton”Lost Mary OS5000 POD E FOSHEMSHME”

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Karroca e blerjeve