SOKVAPE.COM

Mango Passion Fruit-RandM Tornado 10000 Vapa e disponueshme 10000 Puffs

$11.98

Njësia minimale e shitjeve është 1 copë; sasitë minimale të porosive zbatohen për disa produkte

1. Të gjitha produktet janë origjinale të fabrikës.

2. Mund të dërgohet në më shumë se 50 vende dhe rajone.

3. 97% e produkteve mund të dërgohen brenda 48 orë të porositjes.

x
SKU: N/A Kategoria: Etiketë:
Shuma e porosisë duhet të jetë 50 dollarë amerikanë për të bërë një porosi për pagesë.

  Na dërgoni një email me pyetjet ose pyetjet tuaja ose përdorni detajet tona të kontaktit. Ne do t'ju përgjigjemi me kënaqësi pyetjeve tuaja!

  Lista kryesore e Vape

  Një mënyrë për të eksperimentuar avullimin me RandM Tornado 10000 Puffs

  Një shembull i një avulli të rikarikueshëm të disponueshëm është RandM Tornado 10000. Shijoni lëngun tuaj elektronik deri në pikën e fundit me këtë avullues të veçantë të integruar 1000 Bateri mAh. Kjo me cilësi të lartë, bateria e ringarkueshme mund të përdoret përsëri. Përveç kësaj, një avullues i tornados r dhe m 10000 mund të sigurojë 10000 godet. Duke eksperimentuar me cilësimet, ju mund të rregulloni mirë rrjedhën e ajrit tuaj Tornado RandM 10000 MB sipas dëshirës suaj. Është e pamundur të gjesh një më të mirë të fokusuar në cilësi, mjet me mirëmbajtje të ulët se ky.

  Puffs janë gati për t'u konsumuar në të dytën që i vendosni në gojë pasi është ngrohur. Aktivizimi i pajisjes për herë të parë e shtyn përdoruesin në imazhin e dytë për konfigurimin fillestar. Ky avull i rikarikueshëm i disponueshëm ka jetëgjatësi të shkëlqyer të baterisë dhe është shumë i përshtatshëm. Kjo do të thotë se mund të karikohet duke përdorur një kabllo Type-C. Meqenëse është e mbushur paraprakisht, nuk do t'ju duhet kurrë të shqetësoheni për zëvendësimin e spirales ose mbarimin e lëngjeve elektronike.

  Karakteristikat e tornados RandM 10000
  Karakteristikat përfshijnë;

  • Më shumë se njëzet opsione shijeje
  • Bateri e integruar 1000 mAh
  • Një karikues i tipit C
  • 10000 kapaciteti i fryrjes për njësi
  • Sistemi i rregullueshëm i rrjedhës së ajrit

  Tornado e shijshme RandM 10000 shijet

  • mandarina
  • Akull luleshtrydhe
  • Kivi
  • Shake me banane me vanilje
  • Mjedër blu
  • Akull i thartë i bananes
  • Sode Pop me aromë pjeshke
  • Rum Pina Colada
  • Limonada e akullt me ​​ananas rozë
  • Luleshtrydhe banane
  • Rifreskues i luleshtrydheve
  • Bubble boronicë
  • Boronica e akullt
  • Boronica
  • Lëpirëse pambuku
  • Shegë nenexhik
  • Fruta me lëng
  • Akull i harlisur rrushi
  • Gummy Bears
  • Smoothie me luleshtrydhe dhe mango në akull
  • Zoti Blu
  • Limon i madh i mollës së kuqe
  Pesha 0.07083 kg
  Shije

  Mango Passion Fruit

  Niveli

  0%, 2%, 3%, 5%

  Shqyrtime

  Nuk ka ende komente.

  Bëhu i pari që komenton”Mango Passion Fruit-RandM Tornado 10000 Vapa e disponueshme 10000 Puffs”

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Karroca e blerjeve